Oblastní speciální výstava německých ovčáků 15. 05. 2011
místo konání: sportovní areál ZŠ Masarykova Ostrov
rozhodčí: Bernhard Norda (D) - majitel chovatelské stanice "vom Klostermoor"
v roce 2011 posuzuje třídu dospívajících fen
(JHKL) na Siegerschau Nürnberg
počet přihlášených: 53
počet zúčastněných: 39
fotogalerie: ZDE
VN1 Azira vom Zoxan
TŘÍDA DOROSTU – PSI
VN1 Chicco Nová Jamina
(Yoker vom Leithawald x Extra Nová Jamina)
VN2 Roben Framato Rolau
(Furbo Degli Achei x Diga Framato Rolau)
VN3 Remiro vom Fichtenschlag
(Wegas vom Fichtenschlag x Jalda vom Fichtenschlag)
VN Quando Vác-Vágvölgyi
(Tyson v. Kötterbusch x Cena z Lintichu)
VN Eddy z Folinku
(Geck di Casa Nobili x Gina z Folinku)
TŘÍDA MLADÝCH – FENY
VD1 Brita z Nevervilu
(Queno Framato Rolau x Olivia Adrianka)
VD2 Camira vom Haus Christa
(Remo vom Fichtenschlag x Mendy vom Haus Christa)
VD3 Cheer Höchstadter Wappen
(Tyson Köttersbuch x Aika Höchstadter Wappen)
VD Bony z Kyjovského údolí
(Gigolo v. d. Bärenschlucht x Sara z Kyjovského údolí)
VD Lexis Mir-Jar
(Kwantum vom Klostermoor x Ester Mir-Jar)
D Chita ze Svobodného dvora
(Jaro Ja-He x Bona ze Svobodného dvora)
TŘÍDA MLADÝCH – PSI
VD1 Yukon Starý Samotár
(Drug vom Zellwaldrand x Bakai Bator Quinnie)
VD2 Quel z Arnultovic
(Joker vom Eichenplatz x Demira z Arnultovic)
VD3 X-man Schneider
(Kwantum vom Klostermoor x Hijam Qstionn)
VD Chicco Avax Hof
(Noell v. Suentelstein x Lauri Avax Hof)
VD Boyz Vitaxis
(Quenn v. Löher Weg x Karma Vitaxis)
TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – FENY
VD1 Felicity Avax Hof
(Joker vom Eichenplatz x Dion Avax Hof)
VD2 Fanda vom Fichtenschlag
(Remo vom Fichtenschlag x Xandina vom Fichtenschlag)
VD3 Ivana Mir-Jar
(Vanos van Noort x Daira Mir-Jar)
VD Gita z Podradbuzí
(Brix Hartis Bohemia x Pegi z Podradbuzí)
VD Josefina Mirtan Bohemia
(Indo Starý Samotár x Gába Mirtan Bohemia)
VD Dara Navaro Bohemia
(Faxo v. Fichtenschlag x Rela v. Frankengold)
TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – PSI
VD1 Fresch Nová Jamina
(Queno Framato Rolau x Lantana z Lintichu)
VD2 Mex Vác-Vágvölgyi
(Vác-Vágvölgyi Tyson x Vác-Vágvölgyi Ursa)
TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY
V1 Ester Mir-Jar
(Yimmy v. Contra x Bety z Hanýžkovic)
V2 Baxi Anrebri
(Kwantum v. Klostermoor x Lada Anrebri)
V3 Pantea Schreidon
(Excel Schreidon x Rela von Frankengold)
V Chiara Mir-Jar
(Baxter do Monticans x Daira Mir-Jar)
VD Ynex Hartis Bohemia
(Djenges Kahn v. Sante´s Home x Xena Hartis Bohemia)
TŘÍDA PRACOVNÍ – PSI
V1 Queno Framato Rolau
(Ken v. Elzmündungsraum x Anschie Framato Rolau)
V2 Xedos Schreidon
(Kwantum v. Klostermoor x Holly Schreidon)
V3 Sony z Folinku
(Dargo z Folinku x Fryga z Folinku)
V Fedor Mir-Jar
(Indo Starý Samotár x Felischa Irluka)
V Ilan vom Kirschental
(Panjo vom Kirschental x Laiga vom Kirschental)